Hakkımızda

Statik Yazılım Hakkında


2013 yılından bu yana internet tabanlı yazılım sektöründe hizmet vermekte olan Statik Yazılım, İzmir merkezli bir kuruluş olup ağırlıklı Ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet vermektedir.

Yaptığı ilk yazılımın bugün bile arkasında durarak destek sağlayan firmamız için en önemli olgu iş tesliminde ve sonrasında yüzü gülen müşteriler olmuştur. Referansların özellikle hizmet sektöründe olan bir firma için önemini tam olarak kavrayan Statik Yazılım, müşterilerinin tüm isteklerine çok kısa sürelerde cevaplar vererek çözüme ulaşmasını sağlamayı, yaptığı işlerin en küçüğünden en büyüğüne kadar aynı değer ve önemi vererek başarılı ve stabil yazılımlar oluşturmayı tek hedefi haline getirmiştir.

40’tan fazla memnun müşteri ile web tabanlı yazılım sektöründeki başarısını kanıtlayan firmamız her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek farklı iş kollarından birçok yeni müşteriyi bünyesine katmaya devam etmektedir.

Farklı sektördeki birçok firmayla çalışma tecrübelerimizi kullanarak sektöre yeni girmiş müşterilerimize internet ve yazılım alanındaki tecrübelerimizi aktararak zorlu başlangıç süreçlerinin yükünü hafifletmeye çalışmaktayız.

Bizi farklı kılan yönlerimiz;

• Özel proje geliştirmek

• Memnuniyet odaklı çalışmak

• Tüm hizmetlerimizi kendi bünyemizde sunmak

• Hizmet çeşitliliği